MARAŞ DONDURMASINI NASIL ANLARIM?

adımda
gerçek
dondurma testi

1

TESCİLLİ KALİTE

Dünyanın en sağlıklı ve lezzetli dondurması olarak bilinen Maraş Dondurması, Türk Patent Enstitüsü tarafından 2018 yılında Kahramanmaraş'a tescillendi. Lütfen dondurmanızı seçerken üretim yerine dikkat ediniz.

2

ALPEDO

Alpedo Maraş Dondurmasını dünya genelinde gururla sunmaktadır. Alpedo markalı gördüğünüz her dondurma Kahramanmaraş'ta aşkla üretilmiştir.

3

KEÇİ SÜTÜ

Gerçek Maraş Dondurmasının olmazsa olmazı keçi sütüdür. Alpedo dondurmalarındaki doğalllık ve eşsiz lezzet keçi sütünden kaynaklanmaktadır.

4

GERÇEK SALEP

Gerçek Maraş Dondurmasındaki muhteşem kıvam, yoğunluk ve esneklik içinde gerçek salep olmasında kaynaklanmaktadır. Kahramanmaraş'ta yer alan Ahir Dağı'nda yetişen yabani orkidelerin kökü olan salep Maraş Dondurması'nın alamet-i farikasıdır.

5

DOĞAL MEYVELER

Alpedo çileklisinden, fıstıklısına; çikolatalısından portakallısına tam 30 çeşit doğal meyvelerle dondurma üretmektedir. İlk tadımda damakta kalan muhteşem meyve ferahlığı doğallıktan kaynaklanmaktadır.

6

HER MEVSİM GÜVENLE

Yüksek gıda güvenliği ve doğal malzemelerle üretilen Alpedo dondurmalarını her mevsim güvenle tüketebilirsiniz. Bilinenin aksine dondurma, gerçek Maraş ise sizi en soğuk günlerde bile hasta yapmaz.

7

EN SAĞLIKLI TATLI

Kalsiyum deposu olan gerçek Maraş dondurması içerdiği yüksek besin değerleri ile sağlığınızı korur, diyetinizi destekler.